Rekrutacja

Zaczep się w CC i pracuj z paczką znajomych.

1

Przeanalizuj swoje CV

Na początku przeanalizuj swoje CV. Sprawdź czy jakiekolwiek doświadczenia, które posiadasz nawiązują do proponowanego przez nas stanowiska pracy.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia – nie przejmuj się! Możesz rozpocząć z nami swoją karierę zawodową zaczynając od stanowiska Konsultanta. Na tym stanowisku nie jest dla nas najważniejsze wieloletnie doświadczenie, istotna jest przede wszystkim Twoja osobowość, potencjał i motywacja do pracy.

2

Wypełnij formularz aplikacyjny

Teraz wypełnij swoje dane na formularzu aplikacyjnym. Jeżeli chcesz dołączyć więcej informacji o sobie, swoim doświadczeniu, czy realizowanych projektach – załącz dodatkowo swoje cv.

3

Czekaj na kontakt z pracownikiem Działu Personalnego

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi naszą ciekawość, spodziewaj się telefonu. Umówimy się wtedy na spotkanie rekrutacyjne.
Po telefonie otrzymasz także wiadomość e-mail z informacją o spotkaniu i mapką dojazdu do firmy.

Przygotowując się do spotkania kwalifikacyjnego:

 • przeanalizuj uważnie ogłoszenie i zastanów się które z Twoich cech osobowości, predyspozycji lub umiejętności spełniają nasze oczekiwania
 • zdobądź dodatkowe informacje o firmie,
 • zastanów się, jakie pytania, chcesz nam zadać,
 • upewnij się, że znasz dokładny adres, termin spotkania oraz nazwisko osoby, z którą masz się spotkać.

5

Spotkanie rekrutacyjne

Rozmowa kwalifikacyjna

Wiemy, że rozmowa rekrutacyjna wiąże się ze stresem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby przebiegła w miłej i swobodnej atmosferze.
Podczas spotkania przygotuj się na to, że zapytamy o Twoje wykształcenie, dotychczasowe doświadczenie zawodowe, mocne strony i sukcesy, które osiągnąłeś. Istotne będzie też dla nas to dlaczego chcesz pracować w naszej firmie.

Przygotowując się do spotkania kwalifikacyjnego:

 • Zadbaj o odpowiedni wygląd. Pamiętaj, że strój to ważna część pierwszego wrażenia!
 • Przyjdź punktualnie. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym Kandydatem, z którym chcemy się spotkać.
 • Uśmiechnij się. Pamiętaj, że szczery uśmiech zjednuje ludzi i powoduje przyjazne nastawienie rozmówcy do Ciebie!
 • Słuchaj pytań. Pamiętaj, żeby odpowiadać konkretnie , podkreślaj swoje mocne strony.
 • Bądź pozytywnie nastawiony. Pamiętaj, że Twoim celem podczas rozmowy jest jak najlepsze zaprezentowanie się.

Inne stosowane metody rekrutacji

Aby uzyskać jak najwięcej informacji na temat Twoich cech i umiejętności możesz zostać zaproszony do kolejnego etapu rekrutacji. Zazwyczaj ma to miejsce w przypadku rekrutacji Kandydatów na stanowiska specjalistyczne lub kierownicze. Prosimy wtedy najczęściej o wypełnienie testu dotyczącego umiejętności lub kompetencji zawodowych/osobowościowych. Możemy Cię także poprosić o przygotowanie krótkiej prezentacji na zadany temat, wykonanie jakiejś próbki pracy lub wzięcie udziału w Assessment Center.

 • Testy kompetencyjne – jest to zbiór testów mających na celu sprawdzenie Twoich umiejętności w danej dziedzinie.
 • Testy osobowościowe – jest to zbiór testów mających na celu ustalenie najmocniejszych stron Twojej osobowości.
 • Prezentacja – jest to forma przedstawienia określonych informacji większej grupie osób. Do tego celu można wykorzystać prezentację komputerową np. w programie powerpoint, tablicę, schematy na planszach, itp.
 • Próbki pracy – są to zadania związane ze stanowiskiem na które aplikujesz. Jeśli dla przykładu chciałbyś zająć stanowisko Pracownika Biurowego możemy Cię poprosić o posegregowanie dokumentów lub ich wypełnienie.
 • Case Study – jest to opis konkretnej trudnej sytuacji związanej z Twoimi potencjalnymi obowiązkami. Po zapoznaniu się z tą sytuacją musisz samodzielnie wygenerować rozwiązanie, które będzie uwzględniać interesy firmy, zespołu i klienta.
 • Symulacja rozmowy – jest to odegranie scenki dotyczącej Twoich zadań w pracy – np. aplikując na stanowisko Konsultanta możemy poprosić Cię o odegranie rozmowy z trudnym (proponuję bez trudnym) klientem.
 • Assessment Center – jest to kilkugodzinne spotkanie grupowe kandydatów na jedno stanowisko, składające się z zadań zespołowych i indywidualnych. Zadania te mają na celu określenie posiadanych przez Ciebie kompetencji merytorycznych i interpersonalnych.